Новини

Резултати от първи кръг на любителският шампионат “Купа Дракон -ENEOS” 2017.

Писта Дракон обявява резултатите от първи кръг на любителският шампионат “Купа Дракон -ENEOS” 2017. Благодарим ви за подкрепата и участието си в този шампионат и ще се радваме да ви видим отново на следващото състезание на 20-21.05.2017.

Следете сайта на Писта Дракон www.dracon.bg

Очакваме ви!

 

Класиране по класове
дисциплина „Най-добро време” 08.04.2017 г.

 

Клас „Стрийт” до 1400 cm3
1 №113 Георги Казаков Опел 1:18.809
Клас „Стрийт” до 1600 cm3
1 №103 Мирела Тодорова Ситроен 1:27.472
Клас „Стрийт” до 2000 cm3
1 №126 Петьо Бранков Пежо 1:18.350
2 №207 Александър Андреев Форд 1:20.262
3 №101 Тони Маринов Пежо 1:23.453
Клас „Стрийт” до 3000 cm3
1 №107 Радослав Радилов БМВ 1:13.911
2 №105 Бисер Гечев БМВ 1:13.975
Клас „Стрийт” над 3000 cm3
1 №104 Камен Пейков БМВ 1:10.411
2 №102 Иван Чолаков Субару 1:10.929
3 №116 Кънчо Дамянов Субару 1:15.586
4 №128 Павел Бакалов БМВ 1:17.608
Клас „Стрийт-тунинг” до 1600 cm3
1 №211 Мариан Иванов Пежо 1:14.045
2 №222 Димитър Чичинов Хонда 1:14.922
3 №201 Борис Маринов Пежо 1:17.740
Клас „Стрийт-тунинг” до 2000 cm3
1 №202 Димитър Стаматов Рено 1:15.356
2 №205 Антон Стоянов Рено 1:17.620
3 №203 Димитър Кърчев Опел 1:17.630
Клас „Стрийт-тунинг” до 3000 cm3
1 №223 Радостин Иванов Алфа Ромео 1:10.837
Клас „Стрийт-тунинг” над 3000 cm3
1 №217 Венцислав Станев Митсубиши 1:09.651
2 №229 Петър Модев Митсубиши 1:11.756
3 №204 Йордан Дамянов Субару 1:17.724
Клас „Модифицирани” до 1600 cm3
1 №321 Александър Цанков ВАЗ 1:18.277
Клас „Модифицирани” до 2000 cm3
1 №322 Александър Симеонов БМВ 1:11.812
2 №303 Атанас Русинов Опел 1:12.878
3 №366 Станимир Ташков Рено 1:14.232
4 №301 Валентин Иванов Фолксваген 1:16.198
Клас „Модифицирани” до 3000 cm3
1 №328 Сашко Русков БМВ 1:12.666
2 №330 Виктор Вълков Хонда 1:14.933

 

Гeнeрално класиране
дисциплина „Най-добро време” 08.04.2017 г.
Група „Стрийт” 

1 №104 Камен Пейков БМВ 1:10.411
2 №102 Иван Чолаков Субару 1:10.929
3 №107 Радослав Радилов БМВ 1:13.911
4 №105 Бисер Гечев БМВ 1:13.975
5 №116 Кънчо Дамянов Субару 1:15.586
6 №128 Павел Бакалов БМВ 1:17.608
7 №126 Петьо Бранков Пежо 1:18.350
8 №113 Георги Казаков Опел 1:18.809
9 №207 Александър Андреев Форд 1:20.262
10 №101 Тони Маринов Пежо 1:23.453
11 №102 Иван Чолаков Субару 1:24.568
12 №103 Мирела Тодорова Ситроен 1:27.472

 

Гeнeрално класиране
дисциплина „Най-добро време” 08.04.2017 г.
Група „Стрийт-тунинг

1 №217 Венцислав Станев Митсубиши 1:09.651
2 №223 Радостин Иванов Алфа Ромео 1:10.837
3 №229 Петър Модев Митсубиши 1:11.756
4 №211 Мариан Иванов Пежо 1:14.045
5 №222 Димитър Чичинов Хонда 1:14.922
6 №202 Димитър Стаматов Рено 1:15.356
7 №204 Йордан Дамянов Субару 1:17.724
8 №205 Антон Стоянов Рено 1:17.620
9 №203 Димитър Кърчев Опел 1:17.630
10 №201 Борис Маринов Пежо 1:17.740

 

Гeнeрално класиране
дисциплина „Най-добро време” 08.04.2017 г.
Група „Модифицирани” 

1 №322 Александър Симеонов БМВ 1:11.812
2 №328 Сашко Русков БМВ 1:12.666
3 №303 Атанас Русинов Опел 1:12.878
4 №366 Станимир Ташков Рено 1:14.232
5 №330 Виктор Вълков Хонда 1:14.933
6 №301 Валентин Иванов Фолксваген 1:16.198
7 №321 Александър Цанков ВАЗ 1:18.277

 

Гeнeрално класиране
дисциплина „Най-добро време” 08.04.2017 г.
Група „Профи” 

1 №402 Румен Киров Субару 1:05.209
2 №403 Явор Карастоянов БМВ 1:06.167
3 №401 Косьо Йорданов Хонда 1:11.990
4 №404 Добромир Димитров ВАЗ 1:16.134

 

Купа „Дракон – ENEOS”, I-ви кръг

 

 

Класиране по класове

дисциплина „Спринт” 09.04.2017 г.
Клас „Стрийт” до 1400 cm3
1 №113 Георги Казаков 8 10:44.6 Опел
Клас „Стрийт” до 2000 cm3
1 №207 Александър Андреев 8 10:39.5 Форд
2 №110 Михаил Андреев 8 12:38.4 Фолксваген
Клас „Стрийт” до 3000 cm3
1 №105 Бисер Гечев 8 10:02.3 БМВ
2 №107 Радослав Радилов 8 10:08.4 БМВ
Клас „Стрийт-тунинг” до 1600 cm3
1 №211 Мариан Иванов 8 10:07.6 Пежо
2 №201 Борис Маринов 8 10:56.6 Пежо
Клас „Стрийт-тунинг” до 2000 cm3
1 №202 Димитър Стаматов 8 10:17.0 Рено
2 №203 Васил Кърчев 8 10:22.3 Опел
3 №205 Антон Стоянов 8 10:27.0 Рено
4 №220 Атанас Дамянов 8 10:34.2 Мазда
5 №224 Емил Събев 8 10:37.4 Фолксваген
6 №206 Александър Димитров 8 11:24.8 Фолксваген
Клас „Стрийт-тунинг” до 3000 cm3
1 №223 Радостин Иванов 8 09:41.2 Алфа Ромео
Клас „Модифицирани” до 1600 cm3
1 №321 Александър Цанков 8 10:26.4 ВАЗ
Клас „Модифицирани” до 2000 cm3
1 №322 Александър Симеонов 8 09:56.5 БМВ
2 №310 Димитър Чингаров 8 09:59.1 Опел
3 №366 Станимир Ташков 8 10:14.4 Рено
4 №303 Атанас Русинов 4 04:58.6 Опел
Клас „Модифицирани” до 3000 cm3
1 №313 Николай Димитров 8 09:18.7 Алфа Ромео
2 №328 Сашко Русков 8 09:54.3 БМВ
3 №330 Виктор Вълков 8 10:24.4 Хонда
Клас „Модифицирани” над 3000 cm3
1 №320 Павел Петков 4 05:21.4 БМВ

 

Гeнeрално класиране

дисциплина „Спринт” 09.04.2017 г.
Група „Стрийт”
1 №105 Бисер Гечев 8 10:06.0 БМВ
2 №107 Радослав Радилов 8 10:06.1 БМВ
3 №207 Александър Андреев 8 10:48.9 Форд
4 №113 Георги Казаков 8 10:51.8 Опел

 

Гeнeрално класиране

дисциплина „Спринт” 09.04.2017 г.
Група „Стрийт-тунинг”
1 №223 Радостин Иванов 8 09:54.5 Алфа Ромео
2 №211 Мариан Иванов 8 10:08.7 Пежо
3 №202 Димитър Стаматов 8 10:20.6 Рено
4 №203 Васил Кърчев 8 10:27.0 Опел

 

Гeнeрално класиране

дисциплина „Спринт” 09.04.2017 г.
Група „Модифицирани”
1 №322 Александър Симеонов 8 09:42.0 БМВ
2 №310 Димитър Чингаров 8 09:54.2 Опел
3 №328 Сашко Русков 8 09:54.6 БМВ
4 №313 Николай Димитров 4 04:58.0 Алфа Ромео

 

Гeнeрално класиране

дисциплина „Спринт” 09.04.2017 г.
Група „Профи”
1 №403 Явор Карастоянов 8 09:13.8 БМВ
2 №406 Васил Тодоров 8 09:32.1 Опел